Fit Club Ekipmanları

Ekipmanlar

Utulity Bench

Abdominal antrenmanlar için idealdir.Birçok kas grubunu çalıştırmada kullanılır göğüs,kanat,kol vb.İstediğiniz bütün dumbbelli antrenmanları hemen hemen bunun üzerinde gerçekleştirilir.Çok fayda sağlar herkesin vazgeçilmezi olmaya layıktır.

detaylar

Triceps Press

Arka kol ve omuz geliştirici bir alettir.Oturarak yapılır ve gerçekten Faydalı olacağınız bir alettir.

detaylar

Squat

Bacak ve kalça geliştirme amaçlı bir alettir.Squat kesinlikle insanların vazgeçilmezi olmuş bir harekettir.Dünyanın bildiği squat sadece bacak değil tüm vücudu düzene sokar.Zor bir harekettir.Ama gerçekten çok faydalı ve mükemmel bir harekettir.

detaylar

Shoulder Press

Büyük ölçüde omuz gelişimi amaçlı bir alettir.Çok işe yarar.Omuz geliştirmek isteyen bir kişinin ilk öncelikli olarak kullanması gereken bir alettir.

detaylar

Seated Row

Göğüs,omuz,ön kol geliştiricidir.

detaylar

Seated Leg Curl

Bacak geliştirme amaçlıdır.

detaylar

Olympic Incline Bench

Üst göğüs gelişimi için kullanılır.Üst göğüs kaslarını en çok gekiştiren harekettir.Şiddetle tavsiye edilir.Sakatlanmaları önlemek adını hocanızdan yardım almayı unutmayın.

detaylar

Olympic Flat Bench

Alt göğüs kaslarını çalıştırmaya yarar.Bir çok göğüs geliştirmek isteyen sporcunun veya kişinin aklına gelen ilk göğüs antrenmanıdır bench press.Bir çok hatalar yapılır bu aleti kullanırken.O yüzden hocalarınızdan en doğru şekilde yapmak için yardımcı olmasını rica ediniz.

detaylar

Olympic Decline Bench

Alt göğüs kaslarını çalıştırır.Zorlayıcıdır zorlandıkça da göğüs gelişimini arttırır.Gerçekten şiddetle tavsiye edilen bir göğüs antrenmanıdır.

detaylar

Linear Leg Press

Bacak ve kalça geliştirme amaçlıdır.Zor bir harekettir,ama alışınca gerçekten işinize çok yarayacak iyi ki yapmışım diyeceksiniz.

detaylar

Leg Raise

Ellele tutunup arkadamıza yaslanıp bacaklarımızı karnımıza çektiğimiz bir harekettir. Karın antrenmanları için idealdir.Güzel sonuçlar verir.

detaylar

Leg Extension

Baldır kasları geliştirme amaçlıdır.Her bacak geliştirmek isteyen kişinin kullanması gereken bacak çalıştırıcı aletlerden birisidir.

detaylar

Lat Pulldown

Sırt geliştirme amaçlıdır.Güzel bir sırtınız mı olsun istiyorsunuz işte bu alet sizin sırtınızın gelişimi için çok önemlidir.Kolay gibi görünür ama gerçekten işe yarar.

detaylar

Kneeling Leg Curl

Bacak geliştirme amaçlıdır.Birçok kişi bu aleti kullanmayı sevmez biraz acı çektirir ama gerçekten işe yarayan bir alettir.

detaylar

Incline Press

Omuz gelişimi için kusursuz bir alettir

detaylar

Hib Abductor Adducor

Dış bacak geliştirme amaçlıdır.Başlarda biraz zorlanılır ama ilerledikçe ağırlıkları arttırmak istersiniz estetik bacaklar her zaman güzel görünmenizi sağlar.

detaylar

Dumbbell

Bir çok antrenmanın vazgeçilmez parçalarıdır.Her antrenmanımızın içine mutlaka çeşitli ağırlıklarla girer.Kimi ısınmak için kimide kas yapıları inşa etmek için her şekilde kullanır.Dumbbell bizim herşeyimiz.

detaylar

Dual Adj Pulley

Birçok kas grubu geliştirme amaçlıdır.Sırt,omuz,arka kol,ön kol vb bir sürü kas grubunu geliştirir.Çeşitli şekillerde kullanan sporcularda vardır,spora devam etme süreniz uzadıkça hangisinin ne işe yaradığını zaten ezberlemiş ve yapıyor olacaksınız.

detaylar

Decline Chest Press

Göğüs kası geliştirme amaçlıdır.

detaylar

Chin Dip Leg Raise

Barfiks,mekik gibi hareketlerin yapılması amaçlı alettir.Karın,sırt,omuz geliştiricidir.

detaylar

Chest Press

Göğüs sıkıştırma amaçlı göğüs kasları için iyi bir alettir.Bi nevi uzanarak yapılan fly hareketine benzer.Daha güvenli bir alettir.O yüzden daha çok tercih edilir.Faydalıdır göğüslere estetik bir görüntü kazandırmakta yarar sağlar.

detaylar

Bisiklet

Isınma amaçlı veya kardiyo amaçlı kullanılır.İster antrenman öncesi ısınma istersekte uzun süreli bisiklet sürerekte yağlarımızdan kurtulabiliriz.

detaylar

Biceps Curl

Biceps(Ön kol) geliştirme amaçlıdır.Oturularak yapılır geliştiricidir.

detaylar

Assist dip chin

Birkaç hareketi aynı yapma imkanı sağlayan bir alettir.Özellikle Barfiks çekme sayılarını arttırmak isteyen kişilerin ağırlıklı bir şekilde de barfiks çekme imkanı sağlar.Sırt ve arka kol kaslarını geliştirme amaçlıdır.

detaylar

Arm curl Bench

Biceps(ön kol) kaslarını çalıştırır.Süngerli bölgeye yaslanıp barı iki elle kavrayıp kaldırılarak yapılır çok iyi derece biceps kaslarını geliştirir.

detaylar

Abdominal crunch

Karın kaslarını çalıştırmaya yarayan bir alettir.Kollardan tutup mekik çeker gibi ayaklara doğru eğilirken bunu ağırlıklı bir şekilde daha şiddeti yapmaya yarar.

detaylar

Abdominal Bench

Bu hareketle alt göğüs bölgesi şiddetli bir biçimde çalıştırılır.Veya tutma kollarından tutup çeşitli mekik hareketleri de yapmak mümkündür.

detaylar